Ankara haberleri Ankara’da indirim izdihamı! Mağaza açılışını duyan koştu

Ankara haberleri Ankara’da indirim izdihamı! Mağaza açılışını duyan koştu

11 Eylül 2022 0 Yazar: admin

Ankara’da bir elektronik ve ev mağazasının açılış gününde meydana getirilen indirim izdihama sebep oldu. Mağazaya akın ederek ucuza ürün almak isteyen Ankaralı vatandaşların bazıları kalabalıklık sebebiyle ezilme tehlikesi yaşadı.

Etimesgut ilçesi Elvankent semtinde açılışı meydana gelen mağazada açılışa hususi birçok üründe yüzde 50’yi kabul eden indirim uygulandı. İndirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar ise mağazanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Kepenklerin açılmasıyla beraber içeriye girmeye çalışan onlarca şahıs kalabalıklık oluşmasına niçin oldu. İndirimli ürünlerden almak isteyenler birbirleriyle yarışırken, bazı kişiler ezilme tehlikesi geçirdi.

PİYASA ALTINA ÜNLÜ BİR TELEFON SATILDI

İndirimlerle ilgi informasyon veren şirket yetkilisi Burcu Genç, “Şirket olarak müşterilerimizi mutlu etmeyi ve onlara değişik imkanlar sunmayı seviyoruz. Bugün de belirli ürünlerde birçok kampanya düzenledik. Bundan da tüm müşterilerimiz yararlandı. Oldukca yoğun bir ilgi var. Dışarıdaki fiyatlarla buradakiler içinde fazlaca büyük indirim var. İnanılmaz bir ilgi oluyor. Oldukca meşhur bir telefon markasının pahalı bir modelini piyasanın fazlaca altında sattık. İndirimlerimiz cumartesi ve pazar devam edecek” dedi.

“FİYATLAR DIŞARIYA GÖRE UYGUN”

Müşterilerden Ufuk Bülbül ise, “Oldukça güzel bir indirim bulunduğunu görüyorum. Önceki tutarları da biliyorum bundan dolayı. Güzel indirimler yapılmış. Şu anki talepte ondan kaynaklı. Fiyatlar dışarıya gore uygun. Su ısıtma makinesi almayı düşünüyorum. Yukarıda da indirimli fiyatlar var ise oturma grubu bakacağım. Ürünler de güzel. Daha öncenden de alışveriş yapmıştım. Ödemeler de kolay yapılabiliyor” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Haber7.com Mahalli Haberler bölümünde yer edinen haberlerin hukuki muhatabı, haber deposu olan ajanslardır.